• 3 Липня, 2022

США закликає припинити переслідування Юлії Тимошенко

Державний секретар США Джон Керрі розраховує, що влада України посилить свою роботу з виконання умов для підписання з Європейським Союзом угоди про асоціацію.

\”Одна з тем, яку ми сьогодні будемо обговорювати – це робота з Європейською спільнотою щодо виконання умов для підписання угоди про асоціацію, що, сподіваємося, відбудеться найближчим часом. Особливо ми занепокоєні та сподіваємося, що лідери вирішать найбільш складне питання для цього, зокрема, припинення переслідування колишнього прем\’єр-міністра Тимошенко\”, – заявив Джон Керрі під час зустрічі з міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою, повідомляє персональний сайт Юлії Тимошенко.
 
Як відомо, 30 квітня Європейський суд з прав людини визнав незаконним арешт Юлії Тимошенко у рамках судового розгляду так званої \”газової\” справи та подальше утримання під вартою. Згідно з рішенням Європейського суду, відповідні рішення українського суду є політично мотивованими.

Попередня

Представники партії влади перекручують зміст рішення ЄСПЛ, – захисник Юлії Тимошенко

Наступна

Опозиція вимагає негайно розглянути в парламенті питання про створення ТСК щодо незаконного арешту та ув’язнення Юлії Тимошенко і Юрія Луценка