• 3 Липня, 2022

Що творилось на Кременецькому КП в ніч з 17 на 18 травня? ВІДЕО

Працівники ДАІ на Кременецькому КП, що на виїзді з міста Тернополя, в ніч з 17 на 18 травня створювали аварійну ситуацію та порушували норми законодавства. І все, вочевидь, для того, аби виконати завдання місцевих представників партії влади – створити перепони для учасників акції Об’єднаної опозиції «Вставай, Україно!».

Три мікроавтобуси з учасниками акції – представниками партії ВО «Батьківщина» з міста Тернополя та з Тернопільського району, працівники дорожньої інспекції зупинили без жодних на те причин, та протримали посеред дороги протягом 30 хвилин. Цього вечора, 17 травня мікроавтобуси перевозили людей до Києва на мирну акцію, організовану опозицією.

За словами очевидців – працівників Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина», на Кременецькому КП у Тернополі в ніч з 17 на 18 травня зупиняли всі без винятку автобуси та мікроавтобуси. У водіїв розпитували: куди і з якою метою їдуть, записували їхні дані.

«Працівники ДАІ зупиняли дійсно усі авто більші за легківку та менші за фуру. Коли вже на більш освітленій ділянці дороги бачили, що це вантажний бус – показували йому рухатися вперед, пасажирського не пропускали без зупинки жодного», – наголосив представник «Батьківщини» Микола Дурай.

За його словами мікроавтобуси затримували на 30- 40 хв., а то й до години часу.

«Згідно закону, працівник ДАІ може зупинити одночасно два транспортні засоби, але на Кременецькому КП стояло водночас по 3 – 4, а то й п’ять мікроавтобусів», – розповів юрист ТОО ВО «Батьківщина» Ярослав Березовський.

Очевидці зауважили, що правоохоронці зупиняли лише ті пасажирські буси та автобуси, що виїжджали з міста та рухалися в напрямку Києва.

«Працівники автоінспекції зупиняли автобуси та буси на протилежній від поста частині дороги, тому водії (та й самі правоохоронці) змушені були перебігати дорогу у не відведеному для цього місці, до того ж, при неналежному освітленні дорожньої та придорожньої смуги. Така ситуація, очевидно, була аварійно-небезпечною», – наголосив юрист.

Детальна підготовка та прийняті правові міри допомогли уникнути провладних провокацій та успішно дістатися до Києва усім транспортним засобам, що вирушили з Тернопільської області на акцію опозиції.

Попередня

Опозиція домоглася демонстрації в парламенті відео подій 18 травня (ВІДЕО)

Наступна

Опозиція піймала міністра МВС на брехні