• 2 Липня, 2022

РЕЗОЛЮЦІЯ УРОЧИСТОГО ОБ’ЄДНАВЧОГО З’ЇЗДУ ОО «БАТЬКІВЩИНА»

Боротьба за Європейську Україну – без політичних репресій, порушення прав і свобод людини, без тотальної корупції, кланової економіки та судового свавілля – потребує від опозиційних сил максимальної єдності та злагодженості дій.

За три роки бездарного правління антиукраїнська влада Януковича довела Україну до соціально-економічної прірви, в країні знищуються основи демократії, влада порушує права людини, а політичні опоненти режиму кинуті до в’язниці. Замість обіцяного процвітання, громадяни отримали економічну стагнацію, борги та знищення національної мови та культури. Замість підвищення добробуту і покращення соціального захисту – погіршення рівня життя, підвищення пенсійного віку та знущання над людьми у вигляді проведення так званої медичної реформи.

Лише перемога опозиції на президентських виборах 2015 року дасть Україні можливість повернутися на демократичний, європейський шлях розвитку та провести життєво необхідні зміни. Запорукою майбутньої перемоги є наша єдність: об’єднання опозиційних сил в єдину потужну опозиційну команду, яка готова до нової якості політики.

«Батьківщина» і надалі буде головним опонентом цієї антинародної та антиукраїнської влади. Але ми об’єдналися не лише проти Януковича, а й заради побудови демократичної європейської процвітаючої України, де права громадян будуть захищені. У нас є реальний план дій, який ми реалізуємо після нашої перемоги. З нами беззаперечний загальнонаціональний лідер, голова нашої партії Юлія Тимошенко і ми обов’язково переможемо!

Оновлена Об\’єднана «Батьківщина» сконцентрувала в собі найкращі кадрові та інтелектуальні ресурси, безцінний досвід та переможну енергію. Сьогодні до неї влилися Арсеній Яценюк, Сергій Соболєв, Борис Тарасюк, інші опозиційні депутати та політики, тисячі і десятки тисяч наших побратимів по всій Україні. Ми стали сильнішими та міцнішими.

Ми, учасники урочистого об’єднавчого З’їзду ОО «Батьківщина», які зібралися 15 червня 2013 року на Михайлівській площі м.Київ:

Перше. Вимагаємо негайного звільнення лідера опозиції, голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, її повної політичної та правової реабілітації.

Друге. Підтримуємо висунення лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко кандидатом у президенти на виборах 2015 року.

Третє. Закликаємо усі опозиційні парламентські фракції голосувати за євроінтеграційні закони та сприяти виконанню усіх критеріїв, необхідних для підписання Угоди про Асоціацію з Європейським союзом, створення Зони вільної торгівлі та запровадження безвізового режиму для громадян України.

Четверте. Вимагаємо скасування всіх антинародних рішень, ухвалених нинішньою владою, зокрема Податкового кодексу, пенсійної й медичної реформ тощо.

П’яте. Доручаємо провести загальнонаціональне обговорення Плану дій «Європейська Україна», який буде реалізовуватися після перемоги опозиції на президентських виборах.

Шосте. Вимагаємо провести восени цього року вибори Київського міського голови та Київської міської ради та повернути вкрадені депутатські мандати в тих округах, де опозиційні кандидати у народні депутати були незаконно позбавлені своєї перемоги.

Сьоме. Закликаємо усі опозиційні політичні сили до подальшого єднання, згуртування зусиль та координації своїх дій у боротьбі з антиукраїнською владою та поверненню України на демократичний європейський шлях розвитку.

 http://byut.com.ua

Попередня

„Європейська Україна”. Ідеологічний Маніфест партії «Батьківщина»

Наступна

СКЛАД НОВИХ КЕРІВНИХ ОРГАНІВ ПАРТІЇ \”БАТЬКІВЩИНА\”