• 3 Липня, 2022

Володимир Бойко не задоволений роботою залізниці (документ)

Більшість пасажирів, які мають намір скористатися послугами «Укрзалізниці», їдучи прохідними через станцію Тернопіль швидкими поїздами, змушені нести понаднормові затрати для придбання квитків, наголошує народний депутат України Володимир Бойко.

Для прикладу, більшість придбаних в Тернополі квитків до міста Київ продаються від станції Стрий або Львів. Подібна ситуація і з придбанням квитків у зворотному напрямку, коли пасажири, які мають намір доїхати із Києва до Тернополя, змушені брати квитки до Стрия чи Львова.

У зв’язку із цим Володимир Бойко звернувся до міністра інфраструктури Володимира Козака із проханням розібратися із ситуацією навколо неналежного сполучення залізничним транспортом для жителів Тернопільської області.

За словами народного депутата, така ситуація призводить і до проблемного залізничного сполучення між станціями Тернопіль та Львів. Зважаючи на наведені вище факти, придбати квитки на прохідні швидкі поїзди із Тернополя до Львова та у зворотному напрямку – практично неможливо. При цьому вагони фактично їдуть напівпорожніми.

«Звертаю Вашу увагу на те, що залізничне сполучення між Тернополем та Львовом має важливе значення. Велика кількість тернопільської молоді є студентами вищих навчальних закладів Львівщини, жителі Тернополя часто відстоюють свої права у Львівському апеляційному адміністративному та Львівському апеляційному господарському судах, користуються послугами міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Тернополяни часто відвідують Львів як історичну та культурну столицю Західної України, мистецький та відпочинковий осередок», – зазначає у зверненні Володимир Бойко.

\"\"

Попередня

Чортків таки матиме статус міста обласного значення!?

Наступна

Володимир Бойко привітав жителів Розток із днем села