• 3 Липня, 2022

«Батьківщина» закликає створити детальний «Європейський календар» та запускає серію телевізійних промороликів

Всеукраїнське об\’єднання «Батьківщина» закликає Президента України, Партію регіонів і опозиційні партії, громадських активістів, громадських лідерів об’єднатись довкола сприяння реалізації історичної можливості підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Про це заявив голова Політради партії «Батьківщина» Арсеній Яценюк, закликавши усіх небайдужих людей, громадських активістів і членів різних партій створити свій «європейський календар» і наповнити його конкретними справами, перейшовши від слів до діла у справі європейської інтеграції.
 
Арсеній Яценюк нагадав, що практично всі українські політики публічно виступають за європейську інтеграцію: «Президент України у своїх висловлюваннях про необхідність європейського розвитку випереджає навіть ув’язненого лідера опозиції Юлію Тимошенко, яка, незважаючи на серйозне погіршення свого здоров’я, закликає європейські країни і лідерів дбати про Україну і прийняти її у європейську сім’ю».
 
«Тому винятково важливо восени, розпочинаючи з 1 вересня, запровадити календар незворотності Асоціації, кожен день якого буде наповнений конкретними справами. Цей Календар має стати найкращим доказом чесності у декларуванні Європейського вибору. Кожна декларація має бути підтверджена у ці дні конкретними справами. Відкладати на зиму вже нічого. За осінню для України – або європейська перспектива, або холодна зима країн Митного союзу», – зазначив Арсеній Яценюк.
 
З огляду на це ВО «Батьківщина» закликає владу використати час, який залишився, для підготовки необхідних законопроектів і гарантує їх підтримку у Верховній Раді.
 
«Ми сподіваємось також, що власники найбільших українських телеканалів доведуть свою прихильність до європейських цінностей і не будуть блокувати промокампанію європейського вибору України, що тисячі українських підприємців, втомившись від свавілля чиновників і каральної системи, стануть ракетним двигуном вимоги про Асоціацію, а тисячі активістів донесуть до мільйонів людей незворотність Європейської осені. Час безвідповідальних заяв минає, наступає справді останній час конкретних справ», – заявив голова політради «Батьківщини».
 
У свою чергу партія «Батьківщина» підготує серію промороликів, які разом складуть рекламну кампанію «Європейський календар», та вже готова передати перший з них на всі національні телеканали. Старт телевізійної кампанії з промоцією переваг європейського вибору України планується на 1 вересня 2013 року.

Попередня

Рішення Європейського суду по другій скарзі Тимошенко зніме останні перепони на шляху до президентства

Наступна

Членський квиток «Батьківщини Молодої» став молодіжним європейським посвідченням