• 3 Липня, 2022

Власенко: Рішення у справі Юлії Тимошенко перебуває у голові Януковича

Захисту екс-прем’єра Юлії Тимошенко невідомо чи планує президент Янукович вирішити її питання після Ялтинської конференції.

Про це заявив керівник групи захисту Юлії Тимошенко Сергій Власенко відповідаючи на питання журналістів.

«Рішення у справі Юлії  Тимошенко перебуває  у такій самій точці, що і два роки тому, а саме – у голові Віктора Федоровича Януковича. Це рішення однієї людини, яка заради своїх  політичних  амбіцій запроторила свого основного політичного опонента до тюрми, рішення знаходиться там», – сказав С. Власенко.

«Як вирішить Янукович – так все і буде. Чи зробив він крок назустріч всередині себе  – я цього не знаю,  на жаль, Віктор Янукович живе останнім часом ілюзіями. То його радники розповідають, що він підпише угоду про асоціацію, не виконуючи всіх критеріїв  ЄС,  то Ангела Меркель програє вибори і він зможе проводити свою політику,  тому він відтягує вирішення цього питання», – зазначив захисник.

Він також підкреслив,  що всі представники Європейського Союзу наголосили,  що виконання критеріїв, в першу чергу  – вибіркового правосуддя і його наслідків – є пріоритетним.

«Представники ЄС чітко наголосили, що виконання цих критеріїв  в останню ніч перед Вільнюським самітом буде неприйнятним. Що вирішить з цього приводу Янукович – це питання до нього», – підкреслив Власенко.

http://byut.com.ua

Попередня

Володимир Бойко вимагає припинити недофінансування місцевих бюджетів

Наступна

Влада зобов’язана добудувати школу в «Кутківцях»