• 3 Липня, 2022

Прем‘єр-міністра Канади закликали сприяти звільненню Юлії Тимошенко

Канадська група за демократію закликала Прем’єр-міністра Канади Стівена Гарпера втрутитися у процес звільнення лідера опозиції України Юлії Тимошенко.

Про це йдеться у листі групи до прем‘єр-міністра Канади.

«Немає жодної потреби переконувати Вас, пане Прем‘єр-міністре, що ув‘язнення Юлії Тимошенко символізує нездорову антидемократичну атмосферу, яка панує в Україні після приходу до влади Президента Януковича. Звільнивши, її президент виконає критерії ЄС та поверне Україну на шлях демократії», – йдеться у листі. – «Ми просимо Вас знову втрутитися, користуючись повноваженнями, відповідно до Вашої посади, та, залучивши інші демократії-однодумці, щоб переконати президента (Януковича) вчинити правильно».

Крім того, група наголошує, що  звільнення Тимошенко «продемонструє відданість України демократичним цінностям і, в першу чергу, усуне головну перешкоду для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС під час саміту Східного партнерства у Вільнюсі»

http://byut.com.ua

«Її ув‘язнення та арешт є незаконними. Її звільнення стане сигналом про відданість президента європейському вибору та відкриє шлях вперед», – підкреслює група у листі.

Попередня

Після звернення Володимира Бойка працівникам Лановецької районної лікарні виплачено «лікарняні»

Наступна

Співголова Парламентської Асамблеї ЄВРОНЕСТ: Без звільнення Юлії Тимошенко Угоду про асоціацію підписано не буде