• 3 Липня, 2022

Резолюція XI з’їзду Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Нинішня влада під проводом Віктора Януковича продовжує свою антинародну політику, якій притаманні бездарність, непрофесіоналізм, клептоманія та безконтрольність. Мільйони наших співвітчизників знаходяться за межею бідності. Замість обіцяного покращення життя вже сьогодні та впевненості в завтрашньому дні – українці отримали низькі зарплати, мізерні пенсії, тотальну корупцію, зростання безробіття та зменшення рівня соціального захисту.

Держава перестала виконувати свої прямі обов’язки, уряд займається грабуванням бюджету, прокурори та судді захищають бандитів, міліція бореться з нардом. Більш ніж загрозливих масштабів набули економічні та соціальні конфлікти.
 
Нинішній режим продовжує політичні репресії та практику вибіркового застосування кримінального законодавства проти своїх політичних опонентів. Безпідставно, за сфальшованими звинуваченнями та замовним рішенням суду продовжує перебувати за гратами лідер української опозиції Юлія Тимошенко. Світова спільнота, зокрема Європейський Парламент, уряди США, Канади, країн Європейського Союзу визнала це політично вмотивованим переслідуванням та неприйнятним застосуванням вибіркового правосуддя, що суперечить європейським стандартам діяльності судової гілки влади.
 
Лідери демократичної світової спільноти наполягають, що без припинення політичних репресій в Україні, практики вибіркового застосування законодавства, без звільнення Юлії Тимошенко Угода про Асоціацію між Європейськими Союзом та Україною підписана не буде.
 
Ми, делегати XI з’їзду ВО «Батьківщина», повністю поділяємо цю позицію та звернення спеціальних Посланників Європейського парламенту пп. Кокса та Квасневського, яке було підтримано 173 народними депутатами України, вимагаємо негайно звільнити лідера української опозиції Юлії Тимошенко та забезпечити її повну політичну та правову реабілітацію.
 
Переконані, що саме такі дії влади будуть означати припинення політичних репресій в Україні, дозволять реалізувати історичний шанс України на входження до великої європейської родини та створять умови для підписання Угоди про Асоціацію на Вільнюському саміті «Східного партнерства».
 
м. Київ   
16 жовтня 2013 року

Попередня

«Батьківщина» затвердила кандидатів на мажоритарних округах

Наступна

Юлія Тимошенко провела зустріч з дипломатами ЄС та США