• 2 Липня, 2022

Соратники Юлії Тимошенко наполягають на зустрічі з лідером опозиції

Голови Політради ВО «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, колишній політв\’язень Юрій Луценко і народний депутат фракції «Батьківщина» Ірина Луценко перебувають у харківській лікарні «Укрзалізниці». Тюремники повідомили їм про неможливість зустрічі із Юлією Тимошенко.

Соратники Юлії Тимошенко хочуть на власні очі пересвідчитися, що інформація тюремників про те, що лідер опозиції Юлія Тимошенко нібито захворіла, відповідає дійсності.
 
\”Ми хочемо на власні очі це побачити\”, – наголосив голова фракції \”Батьківщина\” Арсеній Яценюк, який разом з соратниками по опозиції Іриною та Юрієм Луценками, а також Арсеном Аваковим перебувають на дев‘ятому поверсі харківської лікарні \”Укрзалізниці\”.
 
Таким чином він прокоментував інформацію від особи в білому халаті, яка вийшла до опозиціонерів та повідомила, що не є лікуючим лікарем Юлії Тимошенко, однак, не рекомендує зустріч з нею.
 
На думку Арсенія Яценюка, керівник Качанівської колонії Ігор Колпащіков на цій надуманій підставі свідомо відмовляє у зустрічі з Юлією Тимошенко.
 
\”Ми звернулися до Колпащікова, щоб він пропустив нас. Ми готові одягти маски, щоб побачити Юлію. Якщо вона захоче, навіть скоротили б побачення, або відмінили. Але ми хочемо її побачити\”, – наголосив Яценюк.
 
Опозиціонери також підкреслюють, що Юлія Тимошенко сама наполягала на зустрічі, тому не могла її відмінити.
 
Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко наголосив, що до Харкова з Києва терміново відправиться хтось із її захисників. Він також наголосив, що вчора ввечері ніяких симптомів хвороби у Юлії Тимошенко не було.
 
\”Ми зараз будемо когось відправляти з Києва в терміновому режимі. Вчора не було ніяких проявів поганого самопочуття, вона сама наполягала на зустрічі з соратниками\”, – підкреслив Власенко.

Попередня

Опозиція закликає Раду Міністрів ЄС не ухвалювати негативного рішення щодо підписання Україною Угоди у Вільнюсі

Наступна

Юлія Тимошенко: Прошу всіх, хто здатен боротися, робити це зараз, бо потім буде пізно