• 20 Січня, 2022

ВЕЛИКИЙ ДЕНЬ СЛАВЕТНОГО ГЕРОЯ!

1 січня 2014 року Тернопільська міська організація партії «ВО «Батьківщина» традиційно взяла участь у вшануванні 105-ої річниці від дня народження Степана Бандери.
IMG_4079Члени партійної організації поклали квіти до підніжжя пам’ятника Героя України. Також із вітальним словом звернувся до всіх присутніх голова Тернопільської міської організації «ВО «Батьківщина» – Андрій Іванович Артимович.
Він зазначив, що Степан Бандера залишається одним із найвизначніших борців за незалежність України та визначальною постаттю в історії українського народу.
IMG_4107«Його не можна викреслити з історії України. І ті, хто намагається тлумачити українцям історію української нації, не може замовчати ні імені Степана Бандери, ні тих героїв, що разом з ним боролися за незалежність України.
IMG_4076Немає й байдужих до постаті Степана Бандери ˗ бо живі ще соратники і послідовники, та й ідеї, за які він віддав життя, близькі багатьом українцям, народженим після його смерті.
Лише величні люди, як Бандера, готові жертвувати собою, а не скаржитися на неможливість змінити майбутнє українського народу. І цю істину ми спостерігаємо у буремний час Євромайдану.
Адже, в часи Степана Бандери світ не знав про українську державу, але провідник УПА вперто вірив… Вірив у Бога, вірив в Україну!Слава Україні! Героям слава!», – резюмував Андрій Артимович.

 

Підготувала Мар’яна Симів

 

Попередня

Дорогі мої!

Наступна

Заява лідера опозиції Юлії Тимошенко щодо сфальшованої справи проти захисника Сергія Власенка