• 18 Січня, 2022

Депутати від Батьківщини стали на захист греко-католиків

Про це повідомив народний депутат Володимир Бойко.

За його словами, окупаційна влада сьогодні робить всі можливі кроки, щоб знищити українські цінності. Тому депутати вимагають покарати винних у руйнуванні лікарні, яку заснував Андрей Шептицький. Відповідне звернення направлене прокурору Львівської області Олегу Василенку.

– В них вже доходять руки до нашої батьківської релігії, каже Володимир Бойко. – І руйнування лікарні Митрополита Андрея Шептицького в Львові є цьому яскравим підтвердженням.

Злочинні дії проти греко-католиків продовжились і в столиці, де заступник міністра культури пригрозив УГКЦ за відправи на Майдані.

– Ми не дозволимо топтати релігію корінних українців, – продовжив депутат. – Час, коли Українська Греко-Католицька Церква була у підпіллі вже минув, і жоден послід комуністичного минулого не заставить нас знову туди повернутись.

Володимир Бойко заявив, що український народ ще здатний захистити рідну релігію, мову, історію, культуру та традиції. На його думку, гноблення, яке сьогодні московіти чинять руками команди Януковича, лише більше підніматиме людей на спротив.

Попередня

Надію Хоптян звільнятимуть стільки, скільки потрібно, кажуть депутати

Наступна

Комітет з питань правосуддя направив до Вищої квалiфкомiсiї суддів скарги щодо неправомірних рішень суддів стосовно майданiвцiв