• 26 Січня, 2022

“Ми угоду підписували, щоб не розколоти країну… для врятування життів людей… для того, щоб наша країна збереглася”, – Арсеній Яценюк

Лідери опозиції заявили, що підписати угоду з президентом Віктором Януковичем, щоб люди більше не гинули в протистояннях і щоб Україна не розкололася.

Так, Арсеній Яценюк, вийшовши з Адміністрації президента, сказав журналістам:

“Ми угоду підписували, щоб не розколоти країну… для врятування життів людей… для того, щоб наша країна збереглася”.

За його словами, цією угодою “передбачені дострокові вибори, Янукович позбавляється диктаторських повноважень, буде міжнародне розслідування”.

“Звичайно, цієї угоди не достатньо. Але це перший етап для мирного урегулювання”, – сказав Яценюк.

На запитання, скільки ще стоятиме Майдан, він сказав: “Майдан – це гарантія виконання угоди, Майдан – це воля людей. І коли люди відчують, що в країні восторжествувала справедливість, вони приймуть рішення”.

На уточнююче запитання, чи доведеться людям стояти до грудня, на коли нібито можуть бути призначені вибори, Яценюк сказав, що довіри до президента нема – тому гарантами виконання угоди стали європейці.

Він сподівається, що Майдан сприйме підписання угоди і не піде атакувати держустанови попри рішення Ради Майдану, як було 18 лютого.

“Немає сенсу атакувати, бо в парламенту є вже наша більшість… І потрібно робити швидко те, що хоче країна і Майдан”, – сказав Яценюк.

Лідер фракції “Батьківщина” також заявив, що опозиція “уже взяла відповідальність” на себе і він особисто готовий до подальших кроків.

За інформацією: “Українська правда”

Попередня

П’ятнадцятьох активістів випустили під особисте зобов’язання

Наступна

Верховна Рада прийняла зміни до Конституції та Закон про припинення переслідувань майданівців