• 29 Вересня, 2021

Олександр Турчинов: Істерія та загострення ситуації в Криму пов’язані з підписанням Угоди про асоціацію з ЄC

«Істерія та загострення ситуації в Криму пов’язані з підписанням Угоди про асоціацію з Європейським Союзом», – заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов, відкриваючи у середу пленарне засідання парламенту.

«Увесь український народ, увесь світ обурений тим, що не лише продовжується агресія Російської Федерації на території Автономної Республіки Крим, яка є невід’ємною частиною нашої країни, але й у самій Росії розпочалася спроба політичної анексії захопленої території», – наголосив він, повідомляє прес-служба Верховної Ради.
Керівник парламенту поінформував, що вчора відбулося засідання РНБО, «де був прийнятий комплекс дипломатичних, адміністративних, військово-технічних заходів, скерованих на протидію агресії Російської Федерації». «Я переконаний, що сьогодні Верховна Рада також висловить свою позицію, скеровану проти загарбників», – сказав він.
Олександр Турчинов також повідомив, що незаконно захоплений Головнокомандувач ВМС України контрадмірал Гайдук і цивільні заручники, які незаконно утримувалися Збройними Силами Російської Федерації на території Криму, сьогодні вночі звільнені і зараз знаходяться на шляху до Києва.
Він нагадав, що учора підписав директиви для Кабінету Міністрів України, який «повинен у п’ятницю підписати Угоду про асоціацію з ЄС». «Це історичне рішення для країни, наш історичний шлях», – заявив Олександр Турчинов.

Попередня

Юлія Тимошенко: Агресія Путіна проти України – це не локальний конфлікт, це загроза для усього демократичного світу

Наступна

Юлія Тимошенко візьме участь у програмі «Шустер LIVE»