• 20 Січня, 2022

Олександр Турчинов та Штефан Фюле обговорили питання створення безвізового режиму з ЄС

Відбулась зустріч в. о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з Комісаром Європейського Союзу з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле.

Під час зустрічі Сторони обговорили поточну ситуацію в Україні, особливу увагу приділивши військовій агресії та окупації Російською Федерацією Автономної Республіки Крим.

За словами О.Турчинова, нова влада отримала надзвичайно негативну спадщину від попередників: «в країні була повністю зруйнована економіка та система виконавчої влади».

 «Ми робимо системні кроки на шляху стабілізації ситуації»,  – сказав він, додавши, що попри агресію Російської Федерації, яка стала на заваді розвитку, Україна не припинить свого руху на шляху демократизації, реформування та входження до «родини європейських країн».

У цьому контексті Сторони погодились, що наступним кроком після підписання Угоди про асоціацію має бути «створення безвізового режиму для українців».

Своєю чергою, Ш.Фюле наголосив, що «своєю поведінкою Президент Путін атакував базові принципи світової системи безпеки та стабільності».

 

«Ми налаштовані на те, щоб тісно співпрацювати з Україною, щоб завадити йому припуститися ще більших помилок», – додав він.

http://batkivshchyna.com.ua

Попередня

Тернопільська міліція розслідує кримінальну справу за фактами правопорушень головою Тернопільської МВК

Наступна

Юлія Тимошенко: Я йду в президенти