• 5 Грудня, 2021

Парламент має сьогодні ухвалити Закон України «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію»

Про це заявив Голова Верховної Ради України, в.о. Президента України, Олександр Турчинов, відкриваючи у понеділок пленарне засідання парламенту.

О.Турчинов назвав сьогоднішній день «дуже відповідальним, враховуючи небезпеку прямого військового вторгнення, продовження агресії в Автономній Республіці Крим, яку Російська Федерація планує або пробує прикрити фальшивим фарсом під назвою «референдум», який ніколи не буде визнаний ані Україною, ані всім цивілізованим світом».

В.о. Президента України зазначив, що враховуючи сказане вище, ним був підписаний Указ «Про часткову мобілізацію», який набуває чинності після схвалення Верховною Радою, і зазначив, що питання про його затвердження пропонується розглянути першочергово.

Сьогодні парламент також має розглянути проекти законів про внесення змін до деяких законів України щодо служби у військовому резерві та про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», метою яких є фінансування першочергових потреб Збройних сил і національної гвардії, сказав О.Турчинов.

http://batkivshchyna.com.ua

Попередня

Вибори Президента відбудуться 25 травня, – Олександр Турчинов

Наступна

Спільна заява голів ВРУ, Сейму Литви та Сенату Польщі