• 2 Липня, 2022

Христос Воскрес!

Від усього серця вітаю Вас з Великоднем, найсвітлішим і найрадіснішим святом християнського світу! Бажаю Вам добра, миру в домі, злагоди в країні, успіхів та достатку в родинах!

Великдень – це свято вічного оновлення та сподівань. Воскресіння Христове несе нам радість, весну і щастя. А ще – упевненість в тому, що є в світі сили добра, віри і справедливості, які ніколи і нікому не здолати.

Сьогодні Ви зберетесь за родинним столом, побажаєте один одному здоров’я, удачі, тепла та любові. І в світі стане краще і світліше. Наша Любов до Господа нашого та Його безмірна Любов до нас творять чудеса – чудеса натхнення,  надії й гідності людської!

Дорогі мої! Цього року ми святкуємо свято Великодня у тривожні часи. Чорні круки напали на нашу землю і хочуть сплюндрувати її, образити, завдати їй ран та болю!

Але я знаю і вірю, що ми справимося з цим лихом. Бо ви – найкращі, найвеличніші, найсильніші! Ви не раз це доводили. Так само – як найкраща в світі наша рідна Земля – наша рідна Україна!

Можливо, ви бачили, як взимку папа Римський, Франциск Перший випустив в небо двох голубів заради миру в Україні. На них напали хижі ворони, але наші голуби вирвалися на волю і злетіли до неба. Так і буде. Україна неодмінно переможе і створить для своїх громадян, для своїх людей таке суспільство і таку державу, якої ми варті!

Я вірю в це! Я знаю, що буде саме так!

Христос Воскрес! Воскресне й Україна!

Юлія Тимошенко.

Попередня

Шановні краяни!

Наступна

Юлія Тимошенко провела у Донецьку переговори щодо розблокування ОДА